poznaj nasz zespół

ANGELIKA RYZNAR


  Psycholog, psychoterapeuta

Jestem magistrem psychologii – o specjalizacji psychologia kliniczna, absolwentką Szkoły Wyższej  Psychologii Społecznej w Warszawie oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia certyfikacyjnego w Centrum CBT – ośrodku posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej.

Doświadczenie w zawodzie psychologa i psychoterapeuty zdobywałam w placówkach opieki zdrowotnej m.in. w Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłodzku na Oddziale Psychiatrii Ogólnej, w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku na Oddziale Psychiatrii Ogólnej, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie na Oddziale Psychiatrii Ogólnej, w Ośrodku Psychoterapeutycznym Grupy Synapsis w Warszawie.

Pomagam osobom dorosłym, które zmagają się z :

– depresją, obniżonym nastrojem,

– zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi

– zaburzeniami lękowymi,

– zaburzeniami odżywiania

– kryzysami życiowymi, problemami w relacjach,

– niskim poczuciem własnej wartości

Swoją pracę poddaję superwizji

Każda nowa osoba, która zgłasza się do mnie na terapię od pierwszych chwil zyskuje mój wielki szacunek i podziw, bo wiem jak czasem trudno jest przyznać się przed samym sobą, że potrzebujemy pomocy. Zaakceptowanie tej myśli, a potem rozpoczęcie psychoterapii to krok milowy w stronę poprawy jakości życia, bo :

„Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku” Lao – Tzu

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.