poznaj nasz zespół

rptnboz

Grzegorz Adamczyk


  Psycholog, psychoterapeuta

Jestem magistrem psychologii, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT-EDU w Warszawie, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) – członek European Association for Behavioral and Cognitive Theapies (EABCT).

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobyłem na oddziałach psychiatrycznych całodobowym i dziennym w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym. Ponadto prowadziłem psychoterapię pacjentów poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Warszawie. Współpracowałem z rodzinami zastępczymi w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.  

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

W swojej pracy dużą uwagę przywiązuję do stworzenia dobrej, wartościowej relacji z pacjentem, szanując granice i wartości przez niego posiadane. Każdemu pacjentowi poświęcam 100 % uwagi aby móc jak najlepiej zrozumieć problem, z którym się zgłasza, oraz finalnie udzielić wparcia, którego potrzebuje. Oferuję pomoc w odkryciu i przepracowaniu przyczyn zaistniałych trudności, a także odnalezieniu swoich mocnych stron i zasobów.

Oferuję swoją pomoc jeśli dostrzegasz u siebie problem z:

 – depresją, obniżonym nastrojem,
 – niskim poczuciem własnej wartości,
 – zaburzeniami lękowymi (różnego pochodzenia)
 – poczuciem zagubienia w życiu

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

rptnboz

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.