poznaj nasz zespół

psycholog Justyna Bakunowicz

Justyna bakunowicz


  Psycholożka, psychoterapeutka

 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna oraz podyplomowe studia z zakresu interwencji kryzysowej. Systematycznie biorę udział w licznych szkoleniach, seminariach oraz kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo -behawioralnym.

Pracę opieram o kodeks etyczno-zawodowy psychologa oraz kodeks etyczny terapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Swój warsztat zawodowy doskonaliłam pracując w państwowych i pozarządowych instytucjach, które pomagają osobom doświadczającym problemów związanych z niepełnosprawnością oraz rodzinom w kryzysie.

Udzielam konsultacji psychologicznych parom chcącym zaadoptować dziecko oraz osobom będącym w trudnej sytuacji okołorozwodowej.

W swojej pracy psychoterapeutycznej wspieram osoby, które zmagają się z:
– nadmiernie przeżywanym stresem,
– napięciem emocjonalnym,
– przewlekłym zmęczeniem,
– pojawianiem się silnego lęku, niepokoju,
– nadmiernym smutkiem, przygnębieniem,
– obniżoną samooceną, samotnością,
– z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi,
– pogodzeniem się ze stratą
– przystosowaniem się do zmian, czerpaniem zadowolenia z codziennego życia.
– zaburzeniami odżywiania
– zaakceptowaniem swojej niepełnosprawności

W swojej pracy dużą wagę przywiązuję do relacji terapeutycznej. Staram się stworzyć bezpieczne warunki, by klient mógł zmierzyć się ze swoimi trudnościami i uwolnić się od ich destrukcyjnego wpływu na życie. Wierzę, że psychoterapia to niepowtarzalna szansa na zmianę sposobu myślenia o sobie oraz o relacjach z innymi ludźmi. Pomaga zmodyfikować przeżywanie świata w kierunku lepszego przystosowania do życiowych wyzwań.

Prywatnie interesują mnie wycieczki rowerowe po Polsce, filmoterapia, psychologia architektury, aranżacja wnętrz.

psycholog Justyna Bakunowicz

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.