poznaj nasz zespół

magdalena łabik 


Psycholog, psychoterapeuta

 

Uwaga - terminy wizyt będą dostępne od września

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem również psychoonkologiem. Studia podyplomowe w tym zakresie ukończyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam I etap szkolenia w zakresie psychotraumatologii w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii. Obecnie kształcę się w Krakowskim Centrum Psychoterapii w Krakowie, gdzie otrzymam certyfikat psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym.

Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Umiejętności praktyczne nabywałam i w dalszym ciągu nabywam w pracy z dziećmi i młodzieżą przebywającą w pieczy zastępczej, obecnie w pieczy instytucjonalnej, a wcześniej rodzinnej. Prowadzę z dziećmi i młodzieżą konsultacje o charakterze terapeutycznym i wsparciowym.

Prowadzę także interwencje psychologiczne.

W pracy gabinetowej skupiam się przede wszystkim na pracy z osobami które:

  • Cierpią na depresję,
  • Doświadczają obniżonego nastroju, straty, trudności w relacjach z bliskimi i otoczeniem,
  • Przeżywają kryzys w swoim życiu, mają niską samoocenę czy mają trudności z radzeniem sobie z emocjami,
  • Mają zdiagnozowane zaburzenia osobowości.  

Od początku istnienia Infolinii Onkologicznej jestem jej wolontariuszką. Wspieram osoby chore na choroby nowotworowe, ale także osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych. Udzielam wsparcia psychologicznego także bliskim tych osób. 

Publikowałam artykuły o tematyce psychologicznej dla portalu malyindywidualista.com.pl oraz sukcesdziecka.pl.

Biorę udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, które pomagają mi zagłębiać się w daną kwestię. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem pod stałą superwizją.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do pacjenta. Rzetelnie i w adekwatny sposób wykorzystuję swoją wiedzę i zdobywane doświadczenie aby skutecznie pomagać pacjentom.