poznaj nasz zespół

martyna więckowska 


Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, Psychoterapeuta Poznawczo  – Behawioralny w trakcie czteroletniego szkolenia prowadzonego przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego.

Pracuję między innymi z osobami, które :

  • doświadczają stresu w pracy lub wypalenia zawodowego,
  • cierpią z powodu depresji,
  • zmagają się ze stresem, lękiem w sytuacjach społecznych i nie tylko,
  • przeżywają kryzysy i trudności osobiste,
  • mają poczucie braku sensu i celu w życiu,
  • mają trudności z utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji.

Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT), który zakłada, że nasz filtr poznawczy, ukształtowany poprzez wychowanie i rożne doświadczenia życiowe, przekłada się na aktualną interpretację rzeczywistości, a ta z kolei na to, jakimi emocjami reagujemy w każdej przeżywanej sytuacji. Podczas terapii poznajemy ten filtr – sposób postrzegania Klienta, wspólnie z Klientem przyglądamy się jego przekonaniom i sprawdzamy czy myślenie na temat rzeczywistości jest z nią zgodne, czy już zniekształcone. Zmieniając myślenie, zmieniamy emocje, które to często są przyczyną cierpienia psychicznego.

Posiadam również 10 – letnie doświadczenie  pracy w biznesie, w dziale personalnym, m.in. organizując  i prowadząc projekty rozwojowe pracowników, co pozwala mi zrozumieć trudności pojawiające się w środowisku zawodowym związane z budowaniem relacji, realizacją zadań (perfekcjonizm, problem ze stawianiem granic etc.)
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie: Szczęśliwie w pracy mam okazję realizować swoją pasję. Oprócz psychologii interesują mnie wszelkie formy kreatywnego realizowania siebie: głównie poprzez muzykowanie (śpiew) ale także poprzez eksperymenty w kuchni. Najlepiej odpoczywam blisko natury.

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.