poznaj nasz zespół

Joanna Grasewicz psychoerapeutka psycholog

joanna grasewicz


  Psycholog, psychoterapeuta

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutką.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie, na Wydziale Psychologii ze Specjalizacją Psychologia Kliniczna.

Obecnie jestem w procesie certyfikacji w szkole psychoterapii szkolącej w nurcie poznawczo-behawioralnym Centrum CBT-EDU w Warszawie, która posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) – członek European Association for Behavioral and Cognitive Theapies (EABCT). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych (Klinika Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie) oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych przy Szpitalu Bielańskim. Dodatkowo pracuję z całymi rodzinami w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego.

Zajmuję się wspieraniem osób będących w kryzysach psychicznych. Doświadczenie w obszarze interwencji kryzysowej zdobywałam pracując m.in. w Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego przy Fundacji Itaka oraz jako stażysta telefonu zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

W swojej pracy zajmuję się indywidualnym oraz grupowym wsparciem psychologiczno-psychoterapeutycznym osób dorosłych. Bliska mi jest praca na zasobach klienta. 

Pracuję z osobami w następujących obszarach:

– depresja

– zaburzenia lękowe

– trudności w regulacji emocji oraz odzyskaniu wpływu na życie

– problemy z samoakceptacją i obniżonym poczuciem własnej wartości

– potrzeba lepszego rozumienia siebie

– zaburzenia osobowości

– DDA i DDD

– długotrwały stres

– wypalenie zawodowe

– doświadczenie straty

Przykładam bardzo dużą uwagę do tego aby dobrze zrozumieć i ustalić oczekiwania pacjentów, z którymi pracuję. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Zapraszam serdecznie.

Joanna Grasewicz psychoerapeutka psycholog

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.
W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.