poznaj nasz zespół

mirella stolarek 


Seksuolog, psychoterapeuta

 

Jestem absolwentką  psychologii ze specjalizacją psychologii klinicznej oraz psychoterapii i terapii seksualnej.

Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Aktualnie jestem w trakcie certyfikowanego szkolenia terapeutycznego w Instytucie Poznawczym – Szkole Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w  Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, „ Przystani Psychologicznej”, Poradni Specjalistycznej Młodzieżowego Ośrodka Profilaktyki i Psychoterapii.

Regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Brałam udział m.in. w szkolenia takich jak: „Praca z parą z problemami seksuologicznymi. Paradygmat poznawczo – behawioralny” w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego, “Integratywna MetaSystemowa psychoterapia krótkoterminowa” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, “Leczenie zaburzeń seksualnych” oraz „Seksuologia Sądowa” w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego , Racjonalna Terapia Zachowania RTZ I – „ABC twoich emocji” w Pracowni Racjonalnej Terapii Zachowania.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz parami z pełną akceptacją i szacunkiem dla różnorodności płci, orientacji i tożsamości płciowej.

W swojej pracy integruje nurt poznawczo-behawioralny z podejściem humanistycznym.

 

Swoją pomoc oferuję osobom, które:

  • doświadczają trudności emocjonalnych
  • odczuwają lęk, niepokój, przygnębienie
  • doświadczają dolegliwości psychosomatycznych tzn. odczuwają dolegliwości somatyczne (cielesne), podczas gdy badania wykluczają medyczne przyczyny dolegliwości
  • zastanawiają się nad własną tożsamością seksualną, płciową
  • przygotowują się do coming-outu
  • zmagają się z trudnościami seksualnymi (zaburzenia erekcji, brak lub utrata potrzeb seksualnych, odczuwanie bólu w trakcie stosunku)
  • potrzebują wsparcia i pomocy w rozwiązaniu innych, ważnych dla siebie problemów

 

Oferuję również konsultacje rodzicielskie w obszarach dotyczących:

·       komunikacji z dzieckiem w tematyce szeroko pojętej seksualności (m.in. rozumienie i nauka granic cielesnych zarówno swoich jak i innych, rozmowy o zagrożeniach, np.sekstingu)

·       wątpliwości związanych z rozwojem seksualnym dziecka (np. onanizm dziecięcy)

 

Wyznaję zasadę: „w każdym kryzysie ukryta jest szansa”.

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.