Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz zespół oferuje pomoc psychoterapeutyczną w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Ta forma pomocy jest uznanym sposobem niesienia pomocy psychologicznej.

Oferta pomocy zdalnej

To co wyróżnia nasz zespół to uczciwość i szczerość,
która zapewnia wysoką skuteczność naszych usług.

Psychoterapia indywidulana on-line

Szczęśliwym trafem żyjemy w czasach, w których możemy być ze sobą nie tylko w sposób realny ale i wirtualny. Psychoterapia on-line to odpowiedź na potrzeby obecnych czasów. Łączy profesjonalną pomoc z technologicznymi możliwościami. Czasem łatwiej jest jednym kliknięciem klawiatury połączyć się z dowolnego miejsca na świecie ze swoim terapeutą niż dotrzeć do niego pokonując dystans kilku ulic.

.

Psychoterapia indywidualna przez telefon

Posiadając pozytywne doświadczenia w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej przez telefon prawdopodobnie jako nieliczni w Polsce oferujemy Państwu tę formę pomocy.
Profesjonalną pomoc można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z naszym specjalistą.
Rozmowa o zaistniałej trudnej sytuacji lub uzyskane tą drogą wskazówki mogą przynieść spokój i ukojenie.
Zapewnia ona łatwy kontakt z profesjonalnym psychoterapeutą niezależnie od miejsca w którym, znajduje się Klient.

Konsultacja psychologiczna on-line

Pomoc psychologiczna on-line to profesjonalne wsparcie i doradztwo w sytuacjach kryzysowych.
Uzyskacie tu Państwo potrzebne w danym momencie informacje, poradę, wsparcie czy wskazówki pozwalające uporać się z trudną sytuacją.

 

Konsultacja psychologiczna Chat

Jeżeli potrzebujecie Państwo skontaktować się z profesjonalnym psychologiem ale z jakiegoś powodu nie chcecie ujawniać swojego wizerunku zapraszamy na spotkanie na Chat’cie. Porada udzielana w tej formie równa jest konsultacji w gabinecie.

Jak to się odbywa?

Sesje on-line

Po umówieniu sesji terapeutycznej online lub konsultacji psychologicznej on-line, w mailu przed wizytą otrzymasz link do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się spotkanie. O ustalonej godzinie kliknij w link i postępuj zgodnie z poniższymi punktami:

1. Wpisz swoje imię i naciśnij Continue

2. Włącz kamerę i dźwięk (kliknij Reguest permisions oraz Zezwalaj)

3. Zapukaj do pokoju (Knock)
(zanim zapukasz do wirtualnego pokoju psychologa/terapeuty, przeglądarka internetowa np. Google Chrome poprosi Cię o zgodę na użycie tych urządzeń. Wyświetli obraz z Twojej kamery i pokaże czy działa mikrofon) Jeśli psycholog/terapeuta po drugiej stronie nie połączy się z Tobą od razu, nie denerwuj się. Widzi, że czekasz i za chwilę zacznie z Tobą spotkanie. Możliwe, że w tym właśnie momencie kończy sesję z poprzednim Klientem.

4. Pamiętaj, że jest to czas dla Ciebie zatem zadbaj o komfort i ciszę w swoim otoczeniu tak abyś jak najlepiej skorzystał ze spotkania z psychologiem/terapeutą.

 
Konsultacje Chat

Realizowane są na tej samej zasadzie co sesje on-line. Z tym wyjątkiem, że wyłączamy kamerę i dźwięk, a włączamy przycisk Chat (znajduje się na samym dole ekranu).

Uwaga


Połączenia on-line i Chat (w serwisie Whereby) są w pełni bezpieczne ponieważ realizowane są za pomocą połączenia szyfrowanego. Oznacza to, że na serwerach nie są przechowywane żadne pliki audio lub video.

Zasady odwoływania wizyt

Na wizytę do KuLepszemu można się umówić wyłącznie przez nasz system do umawiania wizyt.
Cennik wizyt dostępny jest po kliknięciu w zielony guzik “umów wizytę”

Umówioną i opłaconą przez Internet wizytę (psychoterapia indywidualna on-line, telefon; konsultacja psychologiczna on-line, telefon, chat) możecie Państwo odwołać najpóźniej na 24 godziny przed umówionym terminem spotkania.
Brak odwołania lub zbyt późne odwołanie sesji będzie skutkować obciążeniem Klienta kosztami spotkania.
W przypadku odwołania wizyty nie później niż 24h przed jej terminem, płatność za wizytę zostanie niezwłocznie zwrócona lub- za zgodą Klienta- zaliczona na rzecz kolejnej wizyty.
Uprzejmie prosimy o przemyślane rezerwowanie wizyt.