Jeśli tutaj zajrzałaś to być może podjęłaś już BARDZO WAŻNĄ decyzję aby skorzystać z pomocy specjalisty. Umawiając się do każdego z  naszych psychoterapeutów masz pewność, że to doświadczona osoba z odpowiednim wykształceniem i podejściem. Otoczy Cię opieką i zrozumieniem. Pomoże Ci poczuć się lepiej. 

Wizyta ONLINE czy w gabinecie w Warszawie? Wybierz interesującą Ciebie wizytę poniżej. Jeśli masz możliwość wygospodarowania godziny czasu w domu, aby nikt Ci nie przeszkadzał możesz śmiało skorzystać z terapii ONLINE (jest tak samo skuteczna jak ta w Gabinecie). Chyba, że po prostu wolisz spotkać się w gabinecie.

Jeśli chcesz umówić wizytę ONLINE wyszukaj odpowiadający Ci termin w naszym systemie rezerwacji i opłać ją. Na podany przez Ciebie adres email wyślemy link do wizyty. O ustalonej godzinie po prostu kliknij w link – nie trzeba nic instalować. To bardzo proste.

Jeśli interesuje Ciebie wizyta w Gabinecie wybierz pasujący Ci termin w systemie rezerwacji i zapłać 20zł. Resztę ceny zapłacisz po wizycie gotówką lub kartą.

Pamiętaj aby w razie potrzeby odwołać wizytę na min 5 godzin przed jej terminem. Jeśli zrezygnujesz oddamy Ci pieniądze. 

Jeśli nie ma dogodnego dla Ciebie terminu to zadzwoń do nas lub napisz przez messenger – coś wspólnie ustalimy.

Czasem najtrudniej jest umówić się na pierwszą wizytę – później jest znacznie łatwiej. 

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do nas. Będziesz w dobrych rękach, dobrego psychoterapeuty…

⭐⭐⭐⭐⭐

Sprawdź OPINIE o nas

⭐⭐⭐⭐⭐

Zespół poradni Kulepszemu

KONTAKT

KuLepszemu Psychoterapia
e-mail : kontakt@kulepszemu.pl
Ul. Krępowieckiego 10, lokal 1
Warszawa-Wola (na przeciwko Wola Parku)

Telefon:570 969 107 lub 576 466 500

Zadzwoń, zapytaj, zdecyduj…

Porozmawiajmy
przez Messenger