Poczucie bezpieczeństwa, komfort, dyskrecja

Zakres usług KuLepszemu obejmuje:

Psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz psychoterapię DEPRESJI

W trosce o jakość usług, wszyscy stale podnosimy kompetencje zawodowe oraz poddajemy swoją pracę regularnej superwizji. Nasz zespół oferuje pomoc psychoterapeutyczną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ta forma pomocy jest uznanym sposobem niesienia pomocy psychologicznej.

Oferujemy 2 formy terapii:

  • Psychoterapia w GABINECIE (w poradni obok Wola Parku)
  • Psychoterapia ONLINE (wygodnie, gdziekolwiek jesteś)

Udzielamy również wsparcia w postaci konsultacji psychologicznych. Organizujemy Warsztaty Psychologiczne.

 

Masz PYTANIA?
Kliknij w obrazek aby rozpocząć

Psychoterapia indywidualna


Psychoterapia indywidualna poprzedzona jest
konsultacjami diagnostyczno-psychologicznymi, mającymi na celu rozpoznanie problemu i zaproponowanie najlepszych form pomocy.

Psychologia par


Praca z psychoterapeutą w ramach terapii poznawczo-behawioralnej par jest w stanie poprawić komunikację między partnerami w związku lub zmienić jego sposób funkcjonowania z korzyścią dla obojga partnerów.

Psycholog, psychoterapia online


Psychoterapia indywidualna:
- on-line

Konsultacja psychologiczna:
- on-line

Terapia psychologiczna Warszawa

 Terapia psychologiczna daje bardzo szerokie możliwości leczenia. Jest nieocenionym wsparciem w depresji, a także dla osób, które zmagają się z lękiem, smutkiem, traumami lub innymi problemami natury psychicznej. Aby skorzystać z terapii nie trzeba mieć jednak zdiagnozowanej żadnej choroby czy zaburzenia. W trudnej życiowej sytuacji  także możemy szukać pomocy u specjalisty. Wielu naszych pacjentów to osoby, które odczuwają wypalenie zawodowe, stałe obniżenie nastroju czy zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości. W każdym z tych przypadków terapia niesie realną pomoc i poprawia codzienne funkcjonowanie.

Psychoterapia Warszawa Wola

Jeśli:

  • czujesz, że Twoje życie nie daje Ci tyle satysfakcji, co kiedyś,
  • masz problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić,
  • sytuacje z przeszłości wpływają na Twoje obecne życie

– to znak, że możesz potrzebować psychoterapii.

Wśród naszych psychologów znajdziesz doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci odzyskać apetyt na życie, umiejętność doceniania siebie i otworzenia się na innych. Wszystko to przy pomocy sprawdzonych klinicznie metod psychoterapeutycznych o potwierdzonej skuteczności.

Terapia psychoterapeutyczna a porady psychologiczne Warszawa Wola

Terapia przebiega zupełnie inaczej niż typowe porady psychologiczne. Podczas psychoterapii specjalista nie udziela Tobie rad i nie mówi, jak powinieneś żyć. Dzięki specjalnym technikom i odpowiednio skonstruowanym pytaniom, jesteś w stanie sam odnaleźć źródła swoich problemów i przepracować je tak, by nie wpływały dłużej w dysfunkcyjny sposób na Twoje codzienne życie.