poznaj nasz zespół

agata cybulska


  Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w procesie certyfikacji w ośrodku Centrum Psychoterapii CBT w Warszawie. Placówka posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest członkiem European Association for Behavioral and Cognitive Theapies (EABCT).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

Ukończyłam z wyróżnieniem studia z psychologii klinicznej oraz Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie na Uniwersytecie SWPS.  Obecnie współpracuję z tą uczelnią w charakterze  wykładowcy.

Ponadto doświadczenie kliniczne zdobyłam na oddziale psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Drewnicy oraz w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Przez siedem lat świadczyłam wsparcie psychologiczno- psychoterapeutyczne jednostkom Sił Zbrojnych w Warszawie.

Pomagam osobom, które cierpią z powodu:

– problemów z samoakceptacją, poczuciem własnej wartości

– trudności w regulacji emocji, huśtawki emocjonalnej

– poczucia braku chęci i sensu życia

–  sytuacji kryzysowych

– objawów chronicznego stresu i napadów lęku

– zaburzeń depresyjnych

– zaburzeń lękowych

– zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych

– zaburzeń osobowości

 

Dobieram terapię do indywidualnych potrzeb pacjentów, zapewniając im wsparcie i zrozumienie w przyjaznym, akceptującym otoczeniu. Służę swoim doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem, aby  pomóc pacjentom osiągnąć równowagę emocjonalną oraz realizację ich osobistych celów.

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.