Co to jest DDA i DDD. Odrywając się od naukowych definicji, to stan w którym nasze obecne życie jest bardzo mocno obarczone przez doświadczenia z dzieciństwa wynikające z sytuacji, które wydarzyły się w domu rodzinnym. Sytuacji spowodowanej alkoholem lub innymi zachowaniami uważanymi za dysfunkcyjne (przemoc, agresja, brak wsparcia itp.)

Niestety trauma z dzieciństwa niezwykle często wpływa na nas do końca życia. Ale nie musi tak być…

Na czym polega terapia leczenia DDA/DDD?

Na czym polega terapia – przede wszystkim musimy dotrzeć do źródła problemu, zrozumieć go, czasem przeżyć jeszcze raz emocje, które  kiedyś w sytuacji bardzo dla nas trudnej , schowaliśmy głęboko, i teraz nadszedł czas aby je uwolnić. Przyjrzymy się schematom zachowania, które stały się drogowskazem aby przetrwać. Możliwe, że wtedy, dawno temu były one pomocne teraz mogą powodować wiele problemów w codziennym życiu oraz w relacji z najbliższymi, z partnerem/ką, z rodziną, dzieckiem. 

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj.
    Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.
  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)
  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.
  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Oto lista naszych psychoterapeutów zajmujących się pomocą w tym obszarze.
Sprawdź dostępność Klikając przycisk Umów wizytę lub zadzwoń do nas pod numer 570 969 107.

klaudia put


Psycholog, psychoterapeuta

aleksandra olczyk


Psycholog, psychoterapeuta

katarzyna bednarkiewicz


Psycholog, psychoterapeuta

KATARZYNA HUMIĘCKA


Psycholog, psychoterapeuta

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu
Słyszeliśmy już 1001 historii… Przyjdź do nas … wysłuchamy Twojej i pomożemy.