poznaj nasz zespół

Klaudia Put


  Psycholog, psychoterapeuta

Nazywam się Klaudia Put

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz psychoterapeutką w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii w Fundacji Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu – szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi w nurcie integratywnym łączącym techniki psychoterapii psychodynamicznej z poznawczo- behawioralną.


Pomoc psychoterapeutyczną kieruje do osób które:
– mają trudności z rozumieniem i regulacją własnych emocji
– doświadczają trudności w nawiązywaniu i budowaniu bliskich relacji,
– zmagają się z zaburzeniami nastroju, depresją i obniżonym poczuciem własnej wartości,
– cierpią z powodu zaburzeń lękowych
– zmagają się z zaburzeniami odżywiania ( Anoreksja, Bulimia, Kompulsywne Objadanie, Zajadanie stresu- emocji)

Od dawna zajmuję się tematem dotyczącym zdrowego odżywiania i psychodietetyką. Udzielam konsultacji o sposobach wdrażania zdrowych nawyków żywieniowych, skupiając się przede wszystkim na sferze emocjonalno- motywacyjnej mobilizacji i utrzymaniu owych postanowień.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia dotyczące tematyki diagnozy i terapii, I stopień szkolenia EEG Biofeedback, szkolenie z psychodietetyki i dietetyki organizowane przez Akademię Dietetyki.

Swoje Doświadczenie zdobywałam głównie pracując W Stowarzyszeniu Św. Celestyna gdzie prowadzę terapię indywidualną jak i grupową dzieci ze spektrum autyzmu jak i innymi niepełnosprawnościami. Jestem psychologiem szkolnym, przedszkolnym. Wykonuje badania psychologiczne, prowadzę terapię wczesnego wspomagania rozwoju, trening umiejętności społecznych i psychomotorykę.
Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania i rozwoju dziecka z autyzmem
Od kilku lat współpracuje w zespole diagnostycznym, diagnozując całościowe zaburzenia rozwojowe . Od 2018 roku jestem organizatorem konferencji naukowej dotyczącej tematyki – Diagnoza i Terapii Autyzmu.

Udzielam konsultacji rodzicom dzieci autystycznych, którzy borykają się z trudnymi zachowaniami, wybiórczością pokarmową jaki innymi deficytami wynikającymi z zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Swoją wiedzę i kompetencje nieustannie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, a pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.