Depresja … obecnie to temat naszych czasów. Nie dość, że świat już wcześniej pędził jak szalony to teraz jeszcze pandemia. Co począć? Przede wszystkim podjąć decyzję o pomocy. Depresja to potencjalnie bardzo niebezpieczna choroba i najlepiej jest skorzystać z fachowej pomocy. O depresji w kilku słowach czytaj tutaj

Najczęstsze objawy depresji:

 • Utrata energii, poczucie zmęczenia
 • Zaburzenia snu – wybudzenia po których trudno ponownie zasnąć, galopada myśli, budzenie się za wcześnie. UWAGA -zaburzenia snu mogą przyśpieszać rozwój depresji.
 • Żal, apatia, smutek – występujące bez wyraźnego powodu
 • Izolacja, niechęć do rozmowy i kontaktów
 • Brak zainteresowania (dotyczy również hobby i rzeczy ważnych)
 • Wpadanie w gniew, drażliwość, frustracja, płaczliwość, ciągłe niezadowolenie
 • Objawy somatyczne: bóle głowy, zmiana apetytu, wzrost/utrata wagi, spadek libido
 • Poczucie winy, wstyd, rozpamiętywanie błędów, poczucie niskiej wartości, brak nadziei
 • Myśli samobójcze

A może chcesz zrobić test BECKA (tzw. Skala depresji Becka)?

Co dalej? Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

 1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj. Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.
 2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)
 3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.
 4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.


Leczenie depresji Warszawa

Depresji nie wolno ignorować. Tę chorobę, jak każdą inną, należy leczyć. W przeciwnym razie narażamy się na pogłębienie stanów depresyjnych, które mogą prowadzić nawet do śmierci. Depresja bowiem odbiera chęć życia, powoduje problemy w pracy i życiu rodzinnym, w negatywny sposób wpływa na postrzeganie samego siebie, odbiera motywację. Psychoterapia pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania i aktywnego życia, bez lęku i smutku.

Leczenie depresji za pomocą psychoterapii jest głównym i zalecanym sposobem leczenia depresji. Doświadczeni terapeuci oraz nurty psychoterapii o sprawdzonej skuteczności, w których świadczona jest pomoc w leczeniu depresji, pomogą uporać się z trudnościami związanymi np. z przewlekłym poczuciem smutku, stresu, bezsilności, niską samooceną czy bezsennością.

Zapisanie się na psychoterapię w celu leczenia depresji to pierwszy krok do wyzdrowienia i polepszenia jakości swojego życia. Doświadczanie radości i szczęścia z małych rzeczy, za sprawą psychoterapii znów będzie możliwe. Pozwól sobie pomóc, zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego terapeuty. Możesz również samodzielnie wybrać specjalistę, kierując się opisami specjalizacji poszczególnych psychologów, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Oto lista naszych terapeutów zajmujących się pomocą w depresji.
Sprawdź dostępność Klikając przycisk Umów wizytę lub zadzwoń do nas pod numer 570 969 107.

Klaudia Put


Psycholog, psychoterapeuta

katarzyna bednarkiewicz


Psycholog,
psychotraumatolog

Anna wioska


Psycholog,
psychoterapeuta

paulina grabowska


Psycholog,
psychotraumatolog

Anna skrońska


Psycholog, psychoterapeuta

aleksandra olczyk


 Psycholożka, psychoterapeutka

agata cybulska


Psycholog, psychoterapeuta

joanna grasewicz


 Psycholożka, psychoterapeutka

katarzyna humięcka


 Psycholożka, psychoterapeutka

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu
Doświadczeni Psychoterapeuci – skuteczna pomoc w Depresji