Najczęstsze objawy depresji:

 • Utrata energii, poczucie zmęczenia
 • Zaburzenia snu – wybudzenia po których trudno ponownie zasnąć, galopada myśli, budzenie się za wcześnie. UWAGA -zaburzenia snu mogą przyśpieszać rozwój depresji.
 • Żal, apatia, smutek – występujące bez wyraźnego powodu
 • Izolacja, niechęć do rozmowy i kontaktów
 • Brak zainteresowania (dotyczy również hobby i rzeczy ważnych)
 • Wpadanie w gniew, drażliwość, frustracja, płaczliwość, ciągłe niezadowolenie
 • Objawy somatyczne: bóle głowy, zmiana apetytu, wzrost/utrata wagi, spadek libido
 • Poczucie winy, wstyd, rozpamiętywanie błędów, poczucie niskiej wartości, brak nadziei
 • Myśli samobójcze

A może chcesz zrobić test BECKA (tzw. Skala depresji Becka)?

Co dalej? Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

 1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj. Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.
 2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)
 3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.
 4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.


Leczenie depresji Warszawa

Depresji nie wolno ignorować. Tę chorobę, jak każdą inną, należy leczyć. W przeciwnym razie narażamy się na pogłębienie stanów depresyjnych, które mogą prowadzić nawet do śmierci. Depresja bowiem odbiera chęć życia, powoduje problemy w pracy i życiu rodzinnym, w negatywny sposób wpływa na postrzeganie samego siebie, odbiera motywację. Psychoterapia pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania i aktywnego życia, bez lęku i smutku.

Leczenie depresji za pomocą psychoterapii jest głównym i zalecanym sposobem leczenia depresji. Doświadczeni terapeuci oraz nurty psychoterapii o sprawdzonej skuteczności, w których świadczona jest pomoc w leczeniu depresji, pomogą uporać się z trudnościami związanymi np. z przewlekłym poczuciem smutku, stresu, bezsilności, niską samooceną czy bezsennością.

Zapisanie się na psychoterapię w celu leczenia depresji to pierwszy krok do wyzdrowienia i polepszenia jakości swojego życia. Doświadczanie radości i szczęścia z małych rzeczy, za sprawą psychoterapii znów będzie możliwe. Pozwól sobie pomóc, zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego terapeuty. Możesz również samodzielnie wybrać specjalistę, kierując się opisami specjalizacji poszczególnych psychologów, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Sprawdź dostępne terminy u sprawdzonych psychoterapeutów zajmujących się pomocą w depresji.
Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.
W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.

Aleksandra olczyk


Psycholog,
psychoterapeuta

ONLINE

Katarzyna humięcka


Psycholog,
psychoterapeuta

ONLINE i GABINET

Joanna grasewicz


Psycholog,
psychoterapeuta

GABINET

paulina grabowska


Psycholog,
psychoterapeuta

ONLINE