poznaj nasz zespół

Katarzyna Bednarkiewicz wizyty gabinet Warszawa Wola

mgr katarzyna bednarkiewicz


  Psycholog, psychoterapeuta

psycholożka, psychoterapeutka poznawczo – behawioralna, specjalistka psychodietetyki

Jest psycholożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w ramach kursu psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym w Szkole Psychoterapii Crescentia, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Dodatkowo, jest absolwentką studiów podyplomowych z psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym, Szpitalu Wolskim, Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Bielańskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Bielańskiego. Współpracowała także z Fundacją Nagle Sami, gdzie udzielała wsparcia psychologicznego osobom w procesie żałoby. Współpracuje  z Instytutem Psychodietetyki, gdzie pomaga osobom doświadczającym trudności w obszarze odżywiania.

Pomoc psychoteraputyczną oferuje osobom, które:

  • cierpią z powodu depresji,
  • doświadczają zaburzeń lękowych,
  • mają trudności z regulowaniem lub wyrażaniem emocji,
  • cierpią na zaburzenia odżywiania, doświadczają problemów w kontroli zachowań żywieniowych lub jedzą pod wpływem emocji,
  • doświadczyły straty, są w procesie żałoby,
  • przeżywają trudności w relacjach z innymi.

W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla niej relacja, oparta na empatii, autentyczności i zaangażowaniu, pozwalająca zbudować bezpieczną przestrzeń do współpracy. Do wszystkich pacjentów podchodzi z otwartością i życzliwością, szukając zrozumienia trudności i potrzeb, z którymi przychodzą, dzięki czemu efektywnie wspiera pacjentów w procesie zmiany szytej na miarę.

Katarzyna Bednarkiewicz wizyty gabinet Warszawa Wola

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.