Nerwice, Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, fobie, PTSD, Zaburzenia osobowości

Przede wszystkim nie jesteś sam. Stres, poczucie lęku, problemy ze snem dotykają sporą część społeczeństwa.

I co z tego? – możesz powiedzieć…

Niektórzy starają się sobie radzić sami. Niektórym się udaje. Niektórzy udają się do psychoterapeuty i „walczą” razem z profesjonalistą u boku.

Wszystko się bierze z czegoś. Każdy z powyższych problemów, razem czy osobno ma swoje powody. Czasem są oczywiste, czasem nie takie jasne dla pacjenta. Niezależnie od tego nie pozwalają żyć pełnią życia, cieszyć się z małych rzeczy, wyspać się …

Teraz pytanie czy wiesz z czego wynika to, że zastanawiasz się nad wizytą u nas. Być może doskonale zidentyfikowałeś „problem”. A być może powody tkwią w przeszłości, dzieciństwie, pracy, sytuacji w rodzinie, traumie itp. Czasem musimy dotrzeć do lat dziecięcych aby zrozumieć i nauczyć się radzić z tym co wydarzyło się wiele, wiele lat temu. Tego nie zrobisz już sam lub będzie to bardzo trudne.

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj.
    Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.
  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)
  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.
  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Oto lista naszych psychoterapeutów niosących pomoc w tym obszarze.
Sprawdź dostępność Klikając przycisk Umów wizytę lub zadzwoń do nas pod numer 570 969 107.

Anna skrońska


Psycholog, psychoterapeuta

aleksandra olczyk


Psycholog, psychoterapeuta

 

agata cybulska


Psycholog, psychoterapeuta

Anna wioska


Psycholog,
psychoterapeuta

paulina grabowska


Psycholog, psychoterapeuta

 

Agnieszka Reznar


Psycholog, psychoterapeuta

katarzyna humięcka


 Psycholożka, psychoterapeutka

Klaudia Put


Psycholog, psychoterapeuta

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu