Nerwice, Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, fobie, PTSD, Zaburzenia osobowości

Przede wszystkim nie jesteś sam. Stres, poczucie lęku, problemy ze snem dotykają sporą część społeczeństwa.

I co z tego? – możesz powiedzieć…

Niektórzy starają się sobie radzić sami. Niektórym się udaje. Niektórzy udają się do psychoterapeuty i „walczą” razem z profesjonalistą u boku.

Wszystko się bierze z czegoś. Każdy z powyższych problemów, razem czy osobno ma swoje powody. Czasem są oczywiste, czasem nie takie jasne dla pacjenta. Niezależnie od tego nie pozwalają żyć pełnią życia, cieszyć się z małych rzeczy, wyspać się …

Teraz pytanie czy wiesz z czego wynika to, że zastanawiasz się nad wizytą u nas. Być może doskonale zidentyfikowałeś „problem”. A być może powody tkwią w przeszłości, dzieciństwie, pracy, sytuacji w rodzinie, traumie itp. Czasem musimy dotrzeć do lat dziecięcych aby zrozumieć i nauczyć się radzić z tym co wydarzyło się wiele, wiele lat temu. Tego nie zrobisz już sam lub będzie to bardzo trudne.

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj.
    Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.
  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)
  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.
  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić: