Czy znasz to?

Który to już raz podchodzisz do tematu „zdrowego odżywiania”?

Dieta „cud”….- myślisz sobie – może tym razem przyniesie efekt?

Kolejne wyrzeczenia dotyczące tego co mogę , a czego mi nie wolno zjeść. „Tym razem dam radę”- przekonujesz sam siebie jednocześnie tracąc nadzieję, że Ci się to rzeczywiście uda…

Budzisz się każdego dnia z myślą jaki wynik dziś wskaże waga – czy poczujesz radość bo udało się choć odrobinę schudnąć, czy smutek i może złość, że jednak nic z tego….

To trudne….

Trudne w przeżywaniu są też emocje, które wtedy czujesz…

Galopada myśli i ponowne planowanie, a potem sumienne rozliczanie się z tego co Ci wolno, a czego absolutnie nie możesz jeść…Nadal próbujesz, bardzo chcesz żeby się udało….

Czytaj dalej

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj.
    Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.

  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)

  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.

  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Nasi psychoterapeuci zajmujący się tematyką odżywiania

Klaudia Put


Psycholog, psychoterapeuta

Angelika Ryznar


Psycholog, psychoterapeuta

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu