Czy znasz to?

Który to już raz podchodzisz do tematu „zdrowego odżywiania”?

Dieta „cud”….- myślisz sobie – może tym razem przyniesie efekt?

Kolejne wyrzeczenia dotyczące tego co mogę , a czego mi nie wolno zjeść. „Tym razem dam radę”- przekonujesz sam siebie jednocześnie tracąc nadzieję, że Ci się to rzeczywiście uda…

Budzisz się każdego dnia z myślą jaki wynik dziś wskaże waga – czy poczujesz radość bo udało się choć odrobinę schudnąć, czy smutek i może złość, że jednak nic z tego….

To trudne….

Trudne w przeżywaniu są też emocje, które wtedy czujesz…

Galopada myśli i ponowne planowanie, a potem sumienne rozliczanie się z tego co Ci wolno, a czego absolutnie nie możesz jeść…Nadal próbujesz, bardzo chcesz żeby się udało….

Czytaj dalej

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj.
    Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.

  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)

  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.

  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Nasi psychoterapeuci zajmujący się tematyką odżywiania
Sprawdź dostępność Klikając przycisk Umów wizytę lub zadzwoń do nas pod numer 570 969 107.

Katarzyna bednarkiewicz


Psycholog, psychoterapeuta

Klaudia Put


Psycholog, psychoterapeuta

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu