poznaj nasz zespół

Katarzyna Humięcka gabinet wola

Katarzyna humięcka 


Psycholog, psychoterapeuta

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praca psychologa jest nie tylko moim zawodem, ale również pasją, stad cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.

Posiadam dodatkowe certyfikaty z  zakresu interwencji kryzysowej oraz psychogeriatrii. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii. Szkolenie posiada Akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od kilku lat pracuję zawodowo z osobami dorosłymi i seniorami.

Doświadczenie w pracy psychologa zdobywałam w trakcie staży klinicznych m.in na oddziale psychiatrycznym w szpitalu Bielańskim oraz na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w poradni przy Wojskowej Akademii Technicznej. Zawodowo byłam związana z Narodowym Instytutem Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Obecnie udzielam wsparcia psychologicznego podopiecznym pomocy społecznej na warszawskiej ochocie.

Pomoc terapeutyczną oferuję osobom zmagającym się z następującymi trudnościami:

  • depresja
  • niska samoocena
  • zaburzenia nastroju
  • żałoba
  • kryzysy emocjonalne związane z szeroko rozumianą stratą (rozpad związku, utrata pracy, zdrowia itp)
  • osoba z demencją w rodzinie
  • pozostawanie w trudnych, krzywdzących relacjach

W swojej pracy korzystam z technik terapii poznawczo- behawioralnej, psychodynamicznej, systemowej i ericskonowskiej. Dopasowuję technikę pracy do problemu i potrzeb pacjenta.
Pracuję zgodnie z zasadami kodeksu etycznego psychologa. Korzystam z superwizji co oznacza, że osoba bardziej doświadczona ode mnie monitoruje proces terapeutyczny, który prowadzę.

Publikuję w prasie fachowej: https://www.akademiamedycyny.pl/wp-content/uploads/2018/07/Geriatria_1_2018_06.pdf

Psychoterapia to moim zdaniem nie tylko sposób do poradzenia sobie z życiowymi trudnościami, ale również fantastyczna możliwość rozwoju, poznania siebie, poprawy jakości życia. A dbanie
o tzw. higienę psychiczną uważam za tak samo ważną rzecz jak dbanie o zdrowe odżywanie, sport czy edukację.

Katarzyna Humięcka gabinet wola

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.