POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA, KOMFORT, DYSKRECJA

Dlaczego warto do nas przyjść…

⭐⭐⭐⭐⭐

Sprawdź OPINIE o nas

⭐⭐⭐⭐⭐

Większość osób, które korzystają lub korzystały z terapii krócej lub dłużej zastanawiały się … czy zacząć? … jak to będzie? … a może dam sobie sam radę? … co inni pomyślą? … czy to pomoże? Itp…

No dobrze – skoro tu jesteś to pewnie masz swój „zestaw pytań”.

Czy na pewno potrzebujesz pomocy terapeuty? Nie wiemy, ale z naszego doświadczenia wynika, że czasem wystarczy kilka sesji aby inaczej spojrzeć na to z czym się zmagasz. Czasem trwa to dużej ale … nie jesteś już wtedy sam z problemem. Jest z Tobą doświadczony psycholog i terapeuta, który pomaga, wspiera, wskazuje kierunek, uważnia Ciebie i problemy, z którymi się zmagasz.

Teraz pytanie czy wiesz z czego wynika to, że zastanawiasz się nad wizytą u nas… Być może doskonale zidentyfikowałeś „problem”. A być może powody tkwią w przeszłości, dzieciństwie, pracy, sytuacji w rodzinie, traumie itp. Czasem musimy dotrzeć do lat dziecięcych aby zrozumieć i nauczyć się radzić z tym co wydarzyło się wiele, wiele lat temu. Trudno to zrobić samemu.

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107. A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:
  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj. Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.
  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)
  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.
  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu