POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA, KOMFORT, DYSKRECJA

Dlaczego warto do nas przyjść…

Większość osób, które korzystają lub korzystały z terapii krócej lub dłużej zastanawiały się … czy zacząć? … jak to będzie? … a może dam sobie sam radę? … co inni pomyślą? … czy to pomoże? Itp…

No dobrze – skoro tu jesteś to pewnie masz swój „zestaw pytań”.

Czy na pewno potrzebujesz pomocy terapeuty? Nie wiemy, ale z naszego doświadczenia wynika, że czasem wystarczy kilka sesji aby inaczej spojrzeć na to z czym się zmagasz. Czasem trwa to dużej ale … nie jesteś już wtedy sam z problemem. Jest z Tobą doświadczony psycholog i terapeuta, który pomaga, wspiera, wskazuje kierunek, uważnia Ciebie i problemy, z którymi się zmagasz.

Teraz pytanie czy wiesz z czego wynika to, że zastanawiasz się nad wizytą u nas… Być może doskonale zidentyfikowałeś „problem”. A być może powody tkwią w przeszłości, dzieciństwie, pracy, sytuacji w rodzinie, traumie itp. Czasem musimy dotrzeć do lat dziecięcych aby zrozumieć i nauczyć się radzić z tym co wydarzyło się wiele, wiele lat temu. Trudno to zrobić samemu.

Co dalej?

Jeśli nadal się zastanawiasz to zadzwoń do nas. Posłuchamy, poradzimy i doradzimy kto z naszych terapeutów może pomóc. Telefon: 570969107.

A jeśli już się zdecydowałeś to co dalej:

  1. Jeśli wiesz z czym się mierzysz to przeczytaj informacje o naszych terapeutach. Każdy z nich to doświadczony i wykształcony psycholog, fachowiec ale ich specjalizacje trochę się różnią. Profile dostępne są tutaj.
    Masz wątpliwości – zadzwoń do nas 570969107. Wybrałeś do kogo chcesz przyjść – przejdź do punktu nr 2.

  2. Wejdź do systemu rezerwacji i wyszukaj godzinę która najbardziej Ci odpowiada i … zarezerwuj. Wybierz czy chcesz przyjść do naszej poradni czy też czujesz się komfortowo w terapii zdalnej (skuteczność terapii zdalnej)

  3. Podaj swoje dane: imię, nazwisko, email i numer telefonu – wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji, przypomnienie o wizycie oraz kod do ewentualnego odwołania wizyty.

  4. Pierwsza wizyta – jest przeważnie najtrudniejsza – ale to ważny krok, który robisz dla siebie. Po prostu przyjdź, bądź sobą, otwórz się i … pozwól sobie pomóc.
Zakładamy, że jest jakiś powód dla którego tutaj zajrzałeś…
Dużo osób zastanawia się czy warto pójść na psychoterapię.
Zobacz co możesz zrobić:

Oto lista terapeutów w dostępnymi terminami

Agnieszka Reznar


Psycholog, psychoterapeuta

Grzesiek Adamczyk


Psycholog, psychoterapeuta

Klaudia Put


Psycholog, psychoterapeuta

Angelika Ryznar


Psycholog, psychoterapeuta

Małgorzata Iwanek


Psycholożka, psychoterapeutka

Justyna Bakunowicz


 Psycholożka, psychoterapeutka

Paula chmielewska


Psycholożka, psychoterapeutka

Zapraszamy,

Zespół KuLepszemu