poznaj nasz zespół

Paulina Grabowska zamów wizytę online

Paulina grabowska-kwapisz


  Psycholog, psychotrauatolog, terapeuta EMDR

Jestem absolwentką psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz psychotraumatologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS pod kierownictwem dr hab., prof. Uniwersytetu SWPS Elżbiety Zdankiewicz-Ścigały. Jestem certyfikowanym terapeutą EMDR I i II stopnia oraz członkiem Polskiego Towarzystwa EMDR. Ukończyłam również szkolenie z diagnozy zaburzeń dysocjacyjnych z ramienia E-psyche, a także cykl szkoleń na temat pracy z traumą prowadzoną przez Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

W ramach zdobycia szerszego doświadczenia odbyłam również staże kliniczne: w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny, w Psychomedic oraz w Educatio Poradnia Zdrowia Psychicznego.

Specjalizuję się w pracy z osobami, które przeszły trudne doświadczenia i potrzebują wsparcia w powrocie do równowagi po takich zdarzeniach jak:

– wypadek komunikacyjny,

– utrata sprawności (po ciężkich urazach),

– bycie świadkiem zdarzenia, w którym czyjeś życie lub zdrowie było zagrożone,

– bycie świadkiem czyjejś śmierci (w tym żałoba przedłużona),

– napaść i/lub kradzież,

– gwałt,

– molestowanie seksualne,

– doświadczanie przemocy (również tej w dzieciństwie),

– strata okołoporodowa lub śmierć dziecka w późniejszym wieku,

– doświadczenie nagłej choroby własnej lub kogoś bliskiego (w tym choroba onkologiczna),

– otrzymanie diagnozy choroby terminalnej,

– inna sytuacja zagrożenia życia lub zdrowia,

Zajmuję się również osobami, które odczuwają silny stres i presję, pozbawiającą poczucia integralności, bezpieczeństwa, sprawczości czy kontroli np.: fobie, ataki paniki, zdrada partnera, kryzys w zwiazku, utrata pracy, problemy finansowe, agresywne i niesprawiedliwe traktowanie przez szefa lub kogoś bliskiego, wypalenie zawodowe.

Pracuję metodami o skuteczności potwierdzonej naukowo m.in: EMDR, procedurami przedłużonej ekspozycji, procedurami przetwarzania poznawczego, procedurami terapii eklektycznej, ekspozycyjnej terapii narracyjnej.

Swoje kwalifikacje terapeutyczne systematycznie rozwijam uczestnicząc w kursach doszkalających i poddając się superwizji oraz terapii własnej.

Paulina Grabowska zamów wizytę online

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.