poznaj nasz zespół

Agnieszka Reznar

Agnieszka reznar


  Psycholog, psychoterapeuta

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (nr certyfikatu 1436 PTTPB) oraz magistrem psychologii. Odbyłam całościowy 4-letni kurs specjalistyczny psychoterapii zakończony egzaminem dyplomowym w ośrodku Centrum CBT-EDU – placówka ta posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) – jest członkiem European Association for Behavioral and Cognitive Theapies (EABCT). Certyfikat psychoterapeuty uzyskałam w  PTTPB .

Ukończyłam ponadto podyplomowe studia z zakresu life coachingu i doradztwa zawodowego w SWPS w Warszawie. Posiadam uprawnienia trenera International Trainers and Facilitators Federation.

Mam ponad 13 – letnią praktykę zawodową.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim na Oddziałach Psychiatrycznych Dziennych i Całodobowych, w klinice świadczącej konsultacje psychologiczno-psychiatryczne Psycho-Medic w Warszawie oraz w wielu innych placówkach prywatnych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo behawioralnej oraz terapii schematów z osobami cierpiącymi m.in. na:
– depresję,
– zaburzenia osobowości,
– lęki,
– zaburzenia obsesyjno-kompulsywne,
– napady paniki,
– mającymi problem z obniżonym nastrojem,
– przewlekłym smutkiem i poczuciem pustki,
– niską samooceną,
– wyrażaniem i dbałością o swoje potrzeby,
– DDA i DDD.

Wspieram klientów w procesie zdrowienia polegającym na przywróceniu równowagi psycho-fizycznej opartej na zrozumieniu swoich emocji i potrzeb oraz nauczeniu się dbałości o siebie.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, udzielam konsultacji psychologicznych.

Zapraszam.