poznaj nasz zespół

Agnieszka reznar


  Psycholog, psychoterapeuta

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim na Oddziałach Psychiatrycznych Dziennych i Całodobowych, oraz w klinice świadczącej konsultacje psychologiczno-psychiatryczne Psycho-Medic w Warszawie.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT-EDU w Warszawie, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) – członek European Association for Behavioral and Cognitive Theapies (EABCT).
Posiadam uprawnienia trenera International Trainers and Facilitators Federation. Ponadto mam dyplom doradcy zawodowego oraz life-cocha wydany przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie.
Po pracy
Jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci.
Specjalizacja
Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych w zakresie:
– zaburzeń lękowych (długotrwały lęk, napady paniki, problemy ze snem)
– zaburzeń nastroju (depresja)
niskiej samooceny
problemów z odżywianiem
– problemów związanych z budowaniem i utrzymaniem relacji w związkach
– problemów wiązanych z wyrażaniem i kontrolowaniem emocji
dysfunkcyjnych relacji dorosłych dzieci z ich rodzicami (w dzieciństwie: wykorzystywanie psychiczne, fizyczne, nadmierna kontrola, wymuszenia, DDA i DDA)
asertywnej komunikacji
– problemów wychowawczych (budowanie pozytywnej więzi z dzieckiem poprzez wzajemny szacunek oraz jasną komunikację)
– kłopotów związanych z długotrwałym stresem w pracy i wypaleniem zawodowym (również jako doradca zawodowy).
Pracuję z osobami mającymi problem z wyrażaniem swoich potrzeb, dbałością o własne granice oraz prawidłową komunikacją z innymi.
Wspieram klientów w procesie zdrowienia polegającym na przywróceniu równowagi psycho-fizycznej opartej na zrozumieniu swoich emocji i potrzeb oraz nauczeniu się dbałości o siebie.

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.
W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.

ht: 800px; border:0;max-width:100%;">