poznaj nasz zespół

Agnieszka Reznar

Agnieszka reznar


  Psycholog, psychoterapeuta

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (nr certyfikatu 1436). Ukończyłam całościowy kurs psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT-EDU w Warszawie, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) – członek European Association for Behavioral and Cognitive Theapies (EABCT).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim na Oddziałach Psychiatrycznych Dziennych i Całodobowych, oraz w klinice świadczącej konsultacje psychologiczno-psychiatryczne Psycho-Medic w Warszawie.

Posiadam uprawnienia trenera International Trainers and Facilitators Federation. Ponadto mam dyplom doradcy zawodowego oraz Life-Cocha wydany przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie.

Po pracy:
Jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci.

Specjalizacja:
Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych w zakresie:
– zaburzeń nastroju (depresja)
– zaburzeń lękowych (długotrwały lęk, napady paniki, problemy ze snem)
niskiej samooceny
– problemów związanych z budowaniem i utrzymaniem relacji w związkach
– problemów wiązanych z wyrażaniem i kontrolowaniem emocji
dysfunkcyjnych relacji dorosłych dzieci z ich rodzicami (w dzieciństwie: wykorzystywanie psychiczne, fizyczne, nadmierna kontrola, wymuszenia, DDA i DDA)
asertywnej komunikacji
– problemów wychowawczych (budowanie pozytywnej więzi z dzieckiem poprzez wzajemny szacunek oraz jasną komunikację)
– kłopotów związanych z długotrwałym stresem w pracy i wypaleniem zawodowym (również jako doradca zawodowy).
Pracuję z osobami mającymi problem z wyrażaniem swoich potrzeb, dbałością o własne granice oraz prawidłową komunikacją z innymi.
Wspieram klientów w procesie zdrowienia polegającym na przywróceniu równowagi psycho-fizycznej opartej na zrozumieniu swoich emocji i potrzeb oraz nauczeniu się dbałości o siebie.

Agnieszka Reznar - ZnanyLekarz.pl