poznaj nasz zespół

Anna Skrońska Wizyty Online

Anna skrońska


  Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię na uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuję zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w 4 letnim szkoleniu akredytowanym przez PTP, pod kierownictwem dr Artura Kołakowskiego. W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Zawodowego Psychologa. Doświadczenie zdobyłam pracując w poradniach zdrowia psychicznego. Pracuję z dorosłymi, konsultuję w sprawach dzieci i nastolatków.

Pracuję z osobami, które borykają się między innymi z:

– depresją,

– lękiem,

– zaburzeniami nastroju,

– trudnościami ze snem,

– obniżoną samooceną,

 a także znajdują się w trudnej sytuacji związanej z rozstaniem/rozwodem.

 

Są takie okresy w życiu, w których cały świat wali się na głowę. Próbujesz rozmawiać o tym, co się dzieje z najbliższymi, przyjaciółmi. Może nie masz z kim porozmawiać. Dostajesz mnóstwo rad, nie do końca skutecznych. W zasadzie, być może, nie chcesz albo nie masz siły ich wprowadzić w życie. Są bolesne. Może ktoś, kto je dawał myślał, że się “ogarniesz”. Ogarnianie siebie i otaczającej rzeczywistości nie zawsze jest proste. Często nadchodzi niemoc i impas.

 

Jeśli czujesz, że to o Tobie, albo zbliżasz się do tej granicy – zapraszam na spotkanie. Pomogę Ci w zrozumieniu co się z Tobą dzieje. Wspólnie ustalimy kierunek naszych działań, w celu uzyskania poprawy.

Anna Skrońska Wizyty Online

Dostępne rodzaje wizyt u tego psychoterapeuty. Po wybraniu rodzaju wizyty pojawią się dostępne terminy.

W razie braku wolnych terminów prosimy o kontakt pod numerem 570969107 w celu wpisania się na listę rezerwową lub znalezienia możliwości umówienia wizyty.