0
Ponad 1100 Pacjentów skorzystało z naszych usług!
Stan na 2023-08-01

opinie o nas

W KuLepszemu bardzo dbamy o Państwa zadowolenie ze świadczonych przez nas usług oraz o Państwa komfort współpracy z nami. Dlatego po sesjach prosimy Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety oceny usługi. Część opinii przez Państwa pozostawionych będzie zamieszczona na naszej stronie www.

Pani Weronika 27 lat Pruszków

Bałam się spotkania i oceniania. Tego, że dostanę łatkę „zaburzonej”. Spotkałam się za to ze zrozumieniem i takim ciepłem. Pani Agnieszka powoduje, że przestaję się bać.

Pani Anna 29 lat Warszawa

Od chyba zawsze miałam problemy w związkach. Zaczytywałam się poradnikami o tym jak zdobyć i utrzymać przy sobie partnera. Nic to nie dało… Pomyślałam, że przyjdę do KuLepszemu (nazwa zobowiązuje😉) i rzeczywiście. Jestem po kilku sesjach i zaczynam widzieć co jest u mnie problemem i w końcu mogę coś z tym zrobić. Super sprawa, a byłam sceptyczna.

Pani Bożena 31 lat Warszawa

Dostałam to po co przyszłam i wszystko w miłej atmosferze. Napady lęku ustały, problemy ze snem się zmniejszyły. Dziękuję.

Pan Krzysztof 28 lat. Warszawa

Konkretnie i na temat. Polecam.

Pan Marcin 32 lat Warszawa

Nie mogłem spać, wszystko mnie wkurzało, ciężko było.
Zrobiłem test Becka na stronie i wyszła umiarkowana depresja. Co robić? Napisali, że można i trzeba leczyć więc przyszedłem i wyleczyłem. Chodziłem do jednej z psychoterapeutek ale wyjechała na kilka miesięcy i przeniosłem się do p. Martyny.
Obie terapeutki bardzo miłe i profesjonalne. Pozdrawiam serdecznie - wszystko się ułożyło. DZIĘKI!!! Naprawdę pomogło. Pozdrawiam całą poradnię i właścicielkę z dobrym sercem i podejściem.

Pani Monika 33 lat Londyn

U mnie w okolicy nie znalazłem poradni która by mi się spodobała. A dojeżdżać nie chciałem więc – szukałem sesji na odległość. Podzwoniłem, popytałem i trafiłem na miłą Panią, która mi wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na pytania i skierowała do Klaudii Put.
Super od pierwszej sesji. Trochę dziwnie jak na spowiedzi tylko nie u księdza ale bardzo mi pomogło. Terapię skończyłam miesiąc temu.
Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Klaudię.

Pani Krystyna 38 lat Zawiercie

Córka zadzwoniła bo się o mnie martwiła. W ogóle to wszystko mają dobrze poukładane. Terminy sesji - stałe.
Pani terapeutka wie co robić z taką osobą jak ja. Najtrudniej było przyjść na pierwszą sesję. I może na drugą. A później poleciało. Poleciłam wszystkim znajomym
Trzymajcie się cieplutko i dziękuję za troskę i wsparcie!
Przesłałam wam pierniki! To ode mnie i Magdy - mojej córki.

Pani Zuzanna 28 lat Szczecin.​

Nie wiem jak długo zbierałam się w sobie aby się umówić do psychoterapeuty, chyba rok. I trafiłam tutaj do Pani Martyny. Początek nie był łatwy. Trudno było się otworzyć ale już po kilku sesjach powoli wszystko zaczęło się układać w całość. Po kilku miesiącach czułam się zupełnie inaczej.
Dziękuję za troskliwe zajęcie się moją osobą! Polecam poradnię i Panią Martynę.

Pani Kinga 28 lat Warszawa

Trafiłam do Pana Grzegorza przypadkiem. Kolega polecił mi poradnie więc weszłam i zarezerwowałam.
Od razu znaleźliśmy wspólny język i to odmieniło moje życie – dosłownie. Uważam, że dużo moich znajomych powinno pójść na terapię. Ja zrozumiałam swoje emocje i jak inaczej spojrzeć na siebie i świat wokoło. Z ciekawych przypadków teraz rozumiem, że jeśli ktoś na drodze nie wpuści mnie na pas to nie znaczy, że ma coś do mnie osobiście – może się zagapił, może ma gorszy dzień niż ja…
Dużo takich prostych historii które teraz zamiast mi ciążyć po prostu … rozumiem swoje schematy i siebie.
Jeszcze jestem w trakcie terapii ale postanowiłam napisać – polecam psychoterapię.
Mi naprawdę bardzo, bardzo pomogła.
Dziękuje bardzo

Pani Milena 48 lat Warszawa​

Byłam kilkanaście razy. Mi pomogło. Chodziłam do Pani Agnieszki.

Pani Arleta 38 lat Warszawa

Przyszłam i zaskoczyło. Odzyskałam to co utraciłam.
Doceniam pracę i pomoc.

Pani Monika 33 lat Londyn

U mnie w okolicy nie znalazłem poradni która by mi się spodobała. A dojeżdżać nie chciałem więc – szukałem sesji na odległość. Podzwoniłem, popytałem i trafiłem na miłą Panią, która mi wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na pytania i skierowała do Klaudii Put.
Super od pierwszej sesji. Trochę dziwnie jak na spowiedzi tylko nie u księdza ale bardzo mi pomogło. Terapię skończyłam miesiąc temu.
Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Klaudię.

Pani Marta 28 lat Madryt

Miałam depresję. Ciężko było mi zdecydować się na leczenie. Ale cieszę się, że przyszłam do Pani Katarzyny. Od pierwszej wizyty było mi łatwiej. Teraz po prawie pół roku jestem zupełnie inną osobą.
Polecam i pozdrawiam.

Pan Marcin 25 lat. Częstochowa

Nie ma co pisać. Terapia zadziałała. Rodzice zawsze pili, awantury.
Ciężko mi było ale nie wiedziałem, że to miało na mnie taki wpływ.
Teraz wiem. Jestem jak nowy. Pani Kasiu - udało mi się - zaręczyłem się!
Robię to czego się nauczyłem. Działa. 🙂

Sprawdź opinie o nas na GOOGLE ⭐⭐⭐⭐⭐

Kliknij i zobacz

Sprawdź opinie o nas na Znany Lekarz ⭐⭐⭐⭐⭐

Kliknij i zobacz